Юристи «Громекс» заощадили бюджету Києва понад 62 тисяч гривень

Юристи ГО «Громекс» завадили депутату Київради Андрію Андрєєву купити за рахунок столичного бюджету поштові скриньки на суму понад 62 тисяч грн. для установки в тих будинках, де вони вже давно поміняні, тим самим заощадивши Києву понад 62 тисяч гривень.

Раніше, як повідомляв «Громекс», наші юристи розсекретили і опублікували схему використання грошей міського бюджету на установку поштових скриньок за тими адресами, де вони були замінені раніше протягом 2015-2017 рр.

Матеріал підготовлено за допомогою аналітичної платформи YouControl (https://youcontrol.com.ua)

Відвідавши ряд будинків, ми переконалися, що встановлені в них сучасні поштові скриньки не вимагають заміни. Зокрема, за такими адресами:

вул. Вузівська, д. 3 на суму 2 160 грн;

вул. Братів Зерових, д. 1/3 на суму 5 520 грн;

вул. Олексіївська, д. 14 на суму 6 720 грн;

вул. Вузівська, д. 4 на суму 7 008 грн;

вул. Олексіївська, д. 4 на суму 7 824 грн;

вул. Солом’янська, д. 22 на суму 9 888 грн;

вул. Солом’янська, д. 35 на суму 10 080 грн;

вул. Солом’янська, д. 41 на суму 13 608 грн.

Всього, на загальну суму 62 808 тис. Грн.

Тим часом, депутату Київради Андрію Андрєєву довелося звернутися з листом до заступника голови – секретарю Київради Володимира Прокопіва з проханням змінити адреси, за якими буде проводитися встановлення нових поштових скриньок.

Раніше депутат повідомляв на своїй сторінці в соцмережі, що поштові скриньки встановлюються не за бюджетні гроші, а «за рахунок меценатів, які побажали залишитися невідомими».

Дане питання буде розглядатися на бюджетній комісії Київради 13 червня.

Детальніше про встановлення поштових скриньок депутатом Андрєєвим читайте «З Київського бюджету виділили гроші на поштові скриньки за адресами, де вже давно встановлені нові».

Читайте також

Розслідування

Витративши 52 млн. Грн. на виконанні передвиборних обіцянок, київські депутати отримали безкоштовний піар (інфографіка)

Таблички з іменами депутатів Київради на дитячих і спортивних майданчиках, на лавках і поштових скриньках дратують багатьох киян. Жителі Києва обуряться ще більше, коли дізнаються, що ці майданчики, лавки і ящики встановлені за кошти міського...
Новини

З Київського бюджету виділили гроші на поштові скриньки за адресами, де вже давно встановлені нові

Депутат Київради Андрій Андрєєв отримає з бюджету понад 60 тис. гривень на придбання поштових скриньок для своїх виборців. Однак, поштові скриньки за цими адресами вже давно встановлені. Це може бути підготовка до присвоєння коштів депутатського...
Розслідування

ІНФОГРАФІКА: За перше півріччя 2016 року київські депутати витратили понад 16,5 млн. грн.

У бюджеті Києва закладені гроші на виконання депутатами своїх передвиборних обіцянок згідно “Програми вирішення депутатами Київської міської ради соціально-економічних проблем, виконання передвиборних програм та доручень виборців на 2016-2019 роки”. Щороку на це виділяються мільйони гривень...