На ГО «Громекс» хочуть вплинути через суд

Підприємство Олега Корбана ТОВ «Корпорація Маріам» звернулося до Господарського суду м. Києва з позовом про захист честі і гідності.

Приводом послужило розслідування ГО «Громекс» про те, як отримати землю в Києві без аукціону і користуватися нею безкоштовно.

За результатами свого розслідування юристи ГО «Громекс» звернулися в органи прокуратури і Київраду з вимогою повернути земельну ділянку в Голосіївському районі Києва територіальній громаді, стягнути збитки з підприємства і внести відомості про підробку документів в Єдиний реєстр досудових розслідувань.

«Не виключено, що цей судовий процес хочуть використати з метою тиску на нашу громадську організацію, але всі факти, які викладені в публікації, є достовірними, і цю позицію ГО «Громекс» буде відстоювати в суді», – прокоментувала Олена Доброрез.

Вже на першому етапі ТОВ «Корпорація Маріам» використовує нечесні способи боротьби: в позові вказано неправильну адресу ГО «Громекс», через що копію позову ми не отримали.

Громадська організація «Громекс» має намір активно висвітлювати хід судового процесу.
Нижче наводимо текст позову, який ми отримали після ознайомлення з матеріалами справи.

Розгорнути на весь екран

Читайте також

Розслідування

Як отримати землю в Києві без аукціону і користуватися нею безкоштовно

Даний аналіз розкриває ряд незаконних дій посадових осіб ТОВ «Корпорації Маріам» (далі Корпорація Маріам), Святошинського районного суду, Київського апеляційного господарського суду, Київської міської ради, а також прокуратури м. Києва з передачі в оренду без проведення...
Звернення

ГО “Громекс” звернулася до Віталія Кличка з приводу незаконного виділення столичної землі ТОВ «Корпорація Маріам»

Вже два роки земельна ділянка в Голосіївському районі Києва знаходиться в користуванні “Корпорації Маріам”, яка належить Людмилі Корбан – дружині екс-заступника губернатора Київської області Олега Корбана. При цьому договір оренди на землю досі не укладено....
Звернення

ГО “Громекс” вимагає від правоохоронців повернути громаді Києва 1 гектар столичної землі

Уже два года земельный участок в Голосеевском районе Киева находится в пользовании Корпорации Мариам, которая принадлежит Людмиле Корбан – супруге экс-зама губернатора Киевской области Олега Корбана. При этом договор аренды на землю до сих пор...
Звернення

Юристи “Громекс” звернувся до Віталія Кличка з проханням стягнути збитки з Корпорації Маріам, яка користується комунальною землею безкоштовно.

Орендна плата за цю земельну ділянку повинна бути 1,3 мільйона гривень на рік. Але вже другий рік договір не укладено  та бюджет Києва продовжує втрачати гроші.   “Підприємство, яке належить сім’ї Олег Корбана, колишнього заступника...
Звернення

Юристи ГО “Громекс” звернулися до Генерального прокурора з проханням повернути громаді Києва земельну ділянку в Голосіївському районі, площею 7 723 кв. м., стягнути з Корпорації Маріам збитки і почати розслідування за фактом підробки документів службовими особами підприємства і Київради.

  Розгорнути на весь екран