Найсмішніші Е-декларації – 2017

Не дарма 1 квітня завершився термін подачі е-декларацій. Фахівці «Громекс» проаналізували найбільш очікувані декларації чиновників київської мерії.

Без почуття гумору аналізувати майновий стан чиновників не представляється можливим. Тому демонструємо переможців в конкурсі «Міс декларація Київ-2017»

Матеріал підготовлено за допомогою аналітичної платформи YouControl (https://youcontrol.com.ua)

У конкурсі взяли участь 10 топ-чиновників київської мерії на чолі з мером. Наводимо переможців в номінаціях.


Містер «Велосипед-2017»

Віталій Кличко з 9 велосипедами, 10 наручними годинниками та білим роялем лідирує в цій номінації. Можливо, таке захоплення велосипедами у очільника міста викликано станом доріг в столиці.

Подивитися на е-декларацію

 

 


Містер «Вдало одружився-2017»

У цій номінації беззмінним лідером залишається заступник мера Ілля Сагайдак, у якого практично все майно належить дружині. І як він сам зізнавався на такій багатій він і одружився. Декларація складена з дивовижною скрупульозністю. Щоб у НАЗК не було сумнівів, зазначено все: і 5 квартир, і 8 земельних ділянок, і більше мільйона доларів готівкою, і каблучки, і сережки з діамантами та навіть виплати на дитину від держави в розмірі 10 320 грн за рік.

                                                   Подивитися е-декларацію

 


Містер «Простота-2017»

Керівник апарату КМДА Володимир Бондаренко, без сумнівів, забирає звання самого скромного топ-чиновника.

НАЗК зобов’язані перевірити чи не помилився він, коли декларував 3 240 доларів та 3 100 євро готівки, що робить його практично безсрібником серед колег.

Поспівчувати  е-декларації

 


Містер «Байкер-2017»

Щоб не відстати від мера, його 1-й заступник Геннадій Пліс надає перевагу мотоциклам, яких у нього вже три. У 2016 році він купив останню модель мотоцикла КТМ 690 SCM-R, підвіска якого з легкістю дозволяє долати навіть найглибші ями в Києві.

Поки проводили аналіз е-декларації, Геннадій Пліс, купив та додекларіровал 4-й мотоцикл.

Подивитися на е-декларацію

 


Містер «Мисливець з причепом-2017»

Єдиний, хто задекларував зброю, мотовсюдихід та причіп Олексій Резніков. 450 тисяч євро готівкою та 7 земельних ділянок – це серйозний привід озброїтися двома мисливськими карабінами.

Подивитися на е-декларацію

 

 


«Міс скоромність-2017»

Уже три роки поспіль скромна заступник мера Ганна Старостенко декларує 389 295 гривень доходу і особистий автомобіль Ford Kuga.

Подивитися на е-декларацію

 

 

 


«Містер Бінго-2017»

6 418 726 гривень – це найбільший дохід, зазначений заступником мера Володимиром Прокопівим.

Проте, в цьому немає заслуги самого Володимира. Левову частку доходів забезпечила сім’я і відчуження нерухомого майна.

Подивитися на е-декларацію

 


Містер «Кругла заначка-2017»

Всі готівкові кошти у головного комунальника Києва Володимира Пантлєєва задекларовані 50 на 50 з дружиною. Постарався, витратив зайве та залишив рівно 20 тисяч доларів, 3 тисячі євро, 170 тисяч гривень рівно, копійка в копійку.

Подивитися на е-декларацію

 

 


«Містер« Дешевий Порш-2017 »

Заступник мера Олександр Спасибко також прихильник «круглих заначок», але відзначився купівлею автомобіля «Порш Кайен» всього за 149 тисяч гривень. З чого варто зробити висновок, що, напевно, битий …

Подивитися на е-декларацію

 

 


Містер« Мопед-2017 »

Єдиний володар мопеда серед київських топ-чиновників Микола Поворозник. Двоколісному, популярною серед населення марки BMW, в 2016 році виповнилося 10 років.

Крім мопеда Поворозник відрізняється володінням раритетних автомобілем «Москвич М_412» та сукупним сімейним доходом понад 1,2 мільйона гривень.

                                                 Подивитися на е-декларацію

 

«Громекс» продовжує аналізувати декларації чиновників та готує нові номінації для депутатів Київради, які незаконно поєднували свої виборні посади з посадами в КМДА. Детальніше в матеріалі «Громекс».

Развернуть на весь экран

 

Читайте також

Новини

Громекс просить КМДА і Київраду перевірити депутатів-сумісників

Експерти Громекса звернулися до Київської міської ради та Київської міської державної адміністрації з вимогою перевірити, депутатів Київради Майзеля, Крикунова, Шкуро, Мондрієвського, Старостенко та Сагайдака на предмет корупційних зловживань. В період своєї депутатської діяльності вони займали...
Новини

Депутатська комісія Київради підтвердила факти корупційних зловживань депутатів за заявою “Громекс”

Матеріали “Громекс” та НАЗК (Нацагентство з питань запобігання корупції) стали підставою для звернення депутатської комісії Київради щодо запобігання корупції до Віталія Кличка для вирішення конфлікту інтересів у 6-ти депутатів фракції “Солідарність”.     Підставою для...
Новини

У 2016 Київрада прийняла лише 22,9% рішень

У 2016 депутати Київради прийняли лише 22,9% рішень від загальної кількості ініційованих ними проектів. Таку статистику отримали фахівці ГО «Громекс» в ході аналізу ефективності Київради. Загалом в минулому році проекти рішень подали 103 депутата з 200. Вони ініціювали...