Бізнес народного депутата продовжує працювати в Криму за законами окупанта.

Бізнес народного депутата продовжує працювати в Криму за законами окупанта.

Є такий народний депутат від Блоку Петра Порошенка Дмитро Білоцерковець. Починав свою кар’єру опозиційним активістом в Криму, на хвилі революції і за підтримки мера Києва Віталія Кличка в кінці 2014 року був призначений директором Департаменту міського благоустрою та охорони природного середовища КМДА. У лютому 2016 роки очолив Київську партійну організацію “Блок Петра Порошенка”.

«Перш за все, я патріот» – так говорить про себе Дмитро Білоцерковець. Але, як з’ясувалося, коли мова стосується бізнесу, Дмитро може наступити на горло власному патріотизму і (який жах!) визнати юрисдикцію Росії на території Криму. Йдеться про те, що власне підприємство ТОВ «Віадук-Р» Дмитро Білоцерковець перереєстрував двічі – один раз на території України, другий – на території Криму після окупації Російською федерацією. На території Криму ТОВ «Віадук-Р» продовжує працювати і сьогодні, але тільки вже за російським законодавством.

(Матеріал підготовлено за допомогою системи «YOUCONTROL» www.youcontrol.com.ua)

У російському реєстрі вказано колишній код підприємства 20732998 і дата реєстрації 10.03.1993 р, а також колишній адресу підприємства. Ці дані підтверджують, що ТОВ «Віадук-Р», яке працює в Криму за законодавством РФ, це той самий сімейний бізнес родини Дмитра Білоцерковця.

Спочатку цей бізнес не належав родині Білоцерковця на 100%, до складу засновників входив Сергій Баранов з часткою 48,5%. Цю частку в підприємстві відповідно до матеріалів кримінальної справи просто «віджали» у вмираючого учасника. Коментуючи цю ситуацію, Дмитро Білоцерковець заявив, що підприємство – нульовка (з нульовим балансом) і йому навіть смішно дивитися як щодо підприємства-нульовки йдуть такі зауваження, кримінальну справу просто сфабрикували проти нього кримська влада в помсту за його опозиційні виступи.

Довідка: За даними ресурсу youconrol.com.ua згідно з даними фінансової звітності активи підприємства за станом на 2013 рік становлять 390 тисяч гривень.

Але з іншого боку, коли у Дмитра запитують, за які кошти він купив собі новий дорогий автомобіль, він без докорів сумління відповідає, що фінансові кошти, зароблені в ТОВ «Віадук-Р», дозволяють йому зараз безбідно жити і не брати хабарі. Ну ви зрозуміли? Гроші зароблені на підприємстві-нульовці.

31.07.2014 року, на момент перереєстрації підприємства в Криму за російськими законами основним засновником підприємства з часткою 96% був Дмитро Білоцерковець, а директором Ельдар Сеітаблаєв, який зараз працює в КП «Київблагоустрій» заступником «побратима» Білоцерковця Івана Кліпи.

Що ж змусило українського патріота прийняти правила гри агресора? Можливо, промислова база, площею 1000 кв.м., яка перебувала у власності ТОВ «Віадук-Р» і про яку розповів Дмитро Білоцерківець в своєму інтерв’ю facenews? Але не варто за це судити патріота, адже тут нічого особистого, тільки бізнес.

За адресою реєстрації ТОВ «Віадук-Р» в окупованому Криму розташовано приміщення, площею понад 700 кв.м.

Але як же так, ви скажете, адже для перереєстрації підприємства за російськими законами потрібні Статутні документи підприємства, а ТОВ «Віадук-Р» зараз перереєстровано в Україні. Тут теж все на мазі: за даними українського реєстру статутні документи … ВТРАЧЕНІ!

Я спочатку теж засумнівався, що український патріот може кланятися «русскому миру» заради збереження свого бізнесу. Я подумав, може знову недоброзичливці задумали проти Дмитра провокацію або кримська влада все не може забути образу на опозиційного активіста і сфабрикували документи … Але факти річ уперта. Виявляється, і в Україні, і в окупованому Криму ТОВ «Віадук-Р» зареєстрований на одну і ту ж людину, Ляпко Миколу Григоровича (в окупованому Криму власником є ТОВ «БРАМА», мажоритарним власником якого є Ляпко Н.Г.).

Тепер слово Дмитру Білоцерковцю, хочеться почути чергове безглузде пояснення і посміятися разом з Дмитром, коли він буде розповідати, як він продавав підприємство-нульовку в окупованому Криму.

Автор: Максим Могильницький